Linux E X P R E S

Facebook

Cooler Master spouští kickstarterovou kampaň na pouzdro pro Raspberry Pi

Cooler Master Pi Case 40

Cooler Master zahajuje svou druhou kickstarterovou kampaň na pouzdro pro Raspberry Pi s cílem získat zpětnou vazbu od profesionálů a hardcore nadšenců a dokončit model Pi Case 40 společně s uživateli. Vývojový tým se chce také dozvědět, co by uživatelé na Pi Case 40 dále ocenili.


Kampaň odstartovala 14. července 2020 a bude trvat do 18. srpna 2020, tedy celých 36 dnů. Během této doby mají podporovatelé možnost využít některý z mnoha různých balíčků včetně 25% slevy na samotný finální produkt plus dopravu a veškeré příslušenství zdarma. Zajímavým benefitem je šance podílet se na privátních brainstorming seancích s týmem vývojářů a stát se součásti dokončení produktu.

Po skončení kampaně a splnění všech jejich finančních cílů uvolní Cooler Master zdarma veškerá otevřená data k Pi Case 40 na webových stránkách.

V pouzdru Pi Case 40 je Raspberry Pi je ukryto v elegantním hliníkovém obalu s další bezpečnostní ochranou z termostatického polyuretanu. Díky tomu běží systém na Raspberry Pi bez nutnosti dalšího ventilátoru i při vysokých taktech.

Cooler_Master_Pi_Case_40_naked2.jpg

Cooler_Master_Pi_Case_40_TPUon1.jpg

Cooler Master Pi Case 40 poskytuje přímý přístup ke konektorům desky a umožňuje také naprogramovat tlačítko napájení na různé akce. Umístění konektorů po stranách bylo příležitostí pro lepší vzhled, což z Pi Case 40 dělá jedno z nejspolehlivějších elegantních cestovních pouzder pro uživatele Raspberry Pi.

Cooler_Master_Pi_Case_40_lifestyle3.jpg

Hlavními přednostmi Pi Case 40 jsou:

  • Programovatelné tlačítko napájení – Malá počítačová krabička disponuje vlastním napájecím tlačítkem pro snadné zapnutí a vypnutí systému bez nutnosti odpojit zdroj od Raspberry Pi. Tlačítko však lze nakonfigurovat na jinou akci jednoduchou změnou v kódu.
  • Dostupné I/O – Zvolený design neklade překážky v přístupu ke konektorům. GPIO piny jsou otočeny o 90 stupňů, přístupné z boční strany a kryté v termostatickém polyuretanu, poskytujícím kvalitní ochranu pokud je zavřený; zároveň univerzální piny zůstávají snadno dostupné. Pro vedení kabelů ke zbývající konektorům pro připojení displeje a kamery je připravena skulina v TPU.
  • Dobře vypadající, funkční a chladivé hliníkové jádro – Hliníkový základ Pi Case 40 funguje jako velký pasivní chladič, aby udržel Raspberry Pi v nízkých teplotách pro maximální výkon bez nutnosti integrace hlučného ventilátoru. Pouzdro poskytuje i přes svou velikost nesrovnatelné množství povrchu, což umožňuje zvolit vyšší frekvence CPU a GPU.
  • Univerzální montáž – Spolu s malou skříní jsou v balení čtyři VESA držáky vhodné k montáži kamkoli a také na monitor.
  • Navržen pro práci na cestách – Kompaktní rozměry předurčují Pi Case 40 pro práci na cestách, zatímco hliník a TPU jej ochraňují před nárazy, drobným potřísněním vodou a průnikem prachu.
  • Otevřená data a univerzální design – Pi Case 40 je připraven k úpravám a optimalizaci pro specifické a specializované případy. Lze uzpůsobit montážní systém, zvolit jinou barevnost a přizpůsobit design dle vlastních preferencí. Otevřená data k designu budou po skončení kampaně dostupná ke stažení zdarma.

Cooler_Master_Pi_Case_40_lifestyle2.jpg

Kickstarterová kampaň Pi Case 40 probíhá na webových stránkách https://www.kickstarter.com/projects/coolermaster/pi-case-40

Cena finálního produktu bude 24,99 euro.

Podporovatelé mohou získat 25% slevu a dále dopravu a příslušenství zdarma.

Diskuze (0) Nahoru