Linux E X P R E S

Facebook

Zúčastněte se konference WordCamp 2022, tentokrát v Brně

V sobotu 22. 10. 2022 proběhne druhá největší akce o WordPressu u nás, a to WordCamp 2022 v Brně. Na co se můžete těšit a jaký bude program?


22. října 2022 se do Brna sjedou špičky ve svých oborech, aby se s vámi podělili o své znalosti. A že to bude stát za to!

Program bude nabitý a zabere celou škálu témat

Dozvíte se například něco o builderech, e-shopech, SEO, UX, copywritingu, výkonu atd. Na své si tak přijdou lidé nejen z WordPressu jako takového. Těšit se zároveň můžete na nový formát panelových diskuzí. Diskutovat v jednotlivých tématech budou například Petra Dolejšová, Filip Podstavec, Vláďa Smitka, David Kočí, Marek Čevelíček a řada dalších.

Program WordCampu 2022 Program WordCampu 2022

Kam dorazit?

Prostory budou skvělé, zajišťuje je Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně. Do mapy si tak zadejte adresu tř. Gen. Píky 2005/7, 613 00 Brno. Zaparkovat se dá jednoduše přímo v areálu fakulty. Pokud pojedete MHD, tak vás tam nejlépe dopraví šalina č. 7 a 9 (zastávka Bieblova). Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl. Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl.

Vstupenky stále jsou

Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl.

Diskuze (0) Nahoru