4. June 2011 | Redakce
Fedora 15 release party v Brně
24. května jsme v brněnské pobočce Red Hatu uspořádali úplně první českou release party věnující se Fedoře. Na ní si mohli návštěvníci poslechnout, co je nového ve Fedoře 15, a podiskutovat s těmi, kteří na Fedoře pracují. V tomto článku bych chtěl všem, kteří se akce nezúčastnili, přiblížit, jaká byla a co na ní zaznělo.