Linux E X P R E S

Facebook

Provozovatel

Portál LinuxEXPRES je provozován společností QCM s.r.o., specialistou na Linux a webové technologie.


Společnost QCM, s.r.o. působí v oblasti informačních technologií od roku 2001 a patří mezi přední dodavatele webových portálů pro zákazníky ze soukromého sektoru i ze státní správy. Pevné základy, na nichž stavíme, je tým odborníků a osvědčené postupy certifikované podle ISO 9001:2000 a ISO 27001:2005.

Náš tým

Zázemí naší společnosti tvoří týmy odborníků:

  • oddělení internetových služeb;
  • oddělení technických služeb;
  • oddělení správy obsahu.

Oddělení internetových služeb

Dodává portálové řešení pro střední a větší společnosti v rámci soukromého sektoru. Realizuje i rozsáhlé projekty pro státní správu. Naše řešení nabízí širokou škálu softwarových produktů. Dále se zabýváme implementací e-learningových systémů. Dle potřeb klientů jsem schopni vyvíjet zakázkové aplikace a implementovat redakční systém s požadovanými funkcemi. V neposlední řadě spravujeme obsah webů pro naše klienty.

Oddělení technických služeb

Zajišťuje komplexní služby v oblasti instalace, zabezpečení a správy systémů našich klientů. Na základě dodaných specifik provádíme analýzy, navrhujeme řešení, staráme o bezproblémový chod, a to bez ohledu na velikost informačního systému.

Oddělení správy obsahu

Správa obsahu webu je ideálním řešením pro každého, kdo nemá vlastní kapacitu - technickou nebo personální - na průběžnou péči o kvalitu a aktuálnost internetových stránek. Správa obsahu je služba, která zajišťuje aktualizaci webu, průběžnou péči o jeho kvalitu a aktuálnost. Staráme se o weby klientů, vytváříme, udržujeme a rozvíjíme jejich obsah.

Podporujeme Linux a svobodný software tím, že provozujeme webový magazín LinuxEXPRES.cz a také největší český internetový linuxový obchod na adrese shop.qcm.cz. Portfolio webů, věnovaných svobodnému softwaru, uzavírá OpenOffice.cz, který je určen všem uživatelům kancelářského balíku OpenOffice.org.

Diskuze (0) Nahoru