Linux E X P R E S

Facebook

Redakce

Zajímá vás, kdo pro vás připravuje pravidelné informace ze světa Linuxu a svobodného softwaru? Jste zvědaví, jak vypadáme? Potom se začtěte do přehledu informací o několika členech redakce, kteří jsou nejvíce vidět. Poděkování ale patří i těm, jejichž tváře zde nenajdete.


OttVlastimil Ott HrončokMiroslav Hrončok VrbaJiří Vrba EischmannJiří Eischmann ŠínMartin Šín
HýblAlois Hýbl Zeisekvojtech_zeisek.png ŠimánekRadim Šimánek VítSvatopluk Vít JelínekLukáš Jelínek
ČevelaLubomír Čevela PastierikJúlius Pastierik ŠípošJuraj Šípoš KozákMilan Kozák Hanusekhanusek.jpg
Vy?Vaše jméno? Vaše jménoVaše jméno? Někdo jiný?Vaše jméno? Umíte?Vaše jméno? Napište!Vaše jméno?

Další autoři

Do časopisu a na web přispívalo a přispívá mnoho autorů a několik autorek. Není možné je vyjmenovat všechny, ale všem patří náš dík za to, že byli ochotni věnovat svůj čas psaní článků. Oceňujeme jejich námahu a děkujeme za ni!

Lukáš Zapletal, Marek Stopka, Lukáš Faltýnek, Anna Bernáthová, Bohumír Zámečník, Jakub Kašparec, Jakub Šťastný, Jan Laštovička, Jan Outrata, Jan Pavelka, Jaroslav Krejčí, Jaroslav Luger, Jindřich Vrba, Jiří Němec, Josef Vybíral, Kamil Dedecius, Kamil Volný, Luděk Šafář, Marcel Heide, Marek Hulán, Martin Gurský, Martin Janíček, Martin Podhola, Martin Veselý, Matej Kvocera, Matouš Jan Fialka, Michal Spáda, Miroslav Šimák, Adam Rambousek, Ondřej Jakubčík, Pavel Císař, Peter Gašparovič, Petr Baudiš, Petr Koloros, Petr Kopečný, Petr Krajča, Petr Motejlek, Aleš Mišurec, Petr Vojnar, Radek Vokál, Tomáš Klos, Zbyněk Cvach, Zdeněk Pižl, Zdeněk Štěpánek a další

Hodnocení autorů

Hodnocení autorů je založeno na čtennosti jejich článků. Každý měsíc se sestavuje první desítka nejčtenějších článků a podle počtu článků v této desítce autor získává hodnocení. Toto hodnocení se sečte za 24 měsíců a máme pořadí. Jak snadné.

TOP AUTOR 20 článků
GOLD AUTOR 15 článků
SILVER AUTOR 10 článků

Aktuální pořadí

1 Jiří Eischmann 54 TOP
2 Lubomír Čevela 20 TOP
3 Miroslav Hrončok 17 GOLD
4 Milan Kozák 16 GOLD
5 Martin Šín 16 GOLD
6 Vlastimil Ott
15 GOLD
7 Svatopluk Vít 12 SILVER
8 Roman Bořánek 11 SILVER
9 Vojtěch Zeisek 10 SILVER
10 Alois Hýbl 10 SILVER

Diskuze (0) Nahoru