Linux E X P R E S

Facebook

ONLYOFFICE nabízí nové cloudové služby a tarify, přibyl i bezplatný cloud pro malé týmy

ONLYOFFICE.png

Vývojáři ONLYOFFICE představili nová rozšíření cloudových služeb navázaných na tento open source kancelářský balík. Podle požadavků uživatelů byly také upraveny tarify cloudu ONLYOFFICE.


Vznikl například nový bezplatný plán pro malé týmy a zároveň VIP cloud pro extra velké podniky a organizace, které pracují s citlivými daty. Základní podnikový tarif také získal několik důležitých aktualizací.

ONLYOFFICE cloud zahrnuje výkonné on-line editory textových dokumentů, tabulek a prezentací a platformu pro spolupráci s nástroji pro správu dokumentů, projektů, e-mailů a vztahů s klienty. To vše v jednom zabezpečeném prostoru. Cloudová služba je pro školy, neziskové organizace a přispěvatele ONLYOFFICE zdarma. S novým plánem nazvaným Startup jsou všechny základní funkce cloudu ONLYOFFICE zcela zdarma i pro malé týmy do pěti uživatelů.

Základní podnikový plán nově získal více možností správy. Novinkou je podpora protokolu LDAP pro ukládání a přístup k datům na adresářovém serveru, díky které je nyní možný snadný import uživatelů do systému. Nová verze cloudu umožňuje i SSO (jediné přihlášení) pro bezpečné ověřování uživatele, umí rychle obnovit cloudovou kancelář z dříve vytvořeného záložního souboru, ale i fulltextové vyhledávání v dokumentech, projektech a obsahu pošty.

Nový plán VIP cloud je pak určen pro mimořádně velké podniky a organizace a zároveň i pro ty, kdo působí v regulovaných odvětvích nebo potřebují pouze další úrovně zabezpečení. Je hostován na dedikovaném serveru německého poskytovatele Hetzner a spravován přiděleným správcem z týmu ONLYOFFICE.

VIP cloud umožňuje vytvoření několika portálů pro různé pobočky společnosti. Pro každého uživatele může nabídnout až 250GB úložiště. Další výhodou je možnost využívat privátní místnosti – chráněná pracoviště, kde je každý zadaný symbol šifrován pomocí standardizovaného algoritmu AES-256, a to i v případě, kdy uživatel upravuje dokumenty společně se svými spolupracovníky v reálném čase zároveň.

ONLYOFFICE je open-source projekt, který je veřejně vyvíjený v rámci GitHub. Přináší bezpečnou alternativu k produktům Microsoft a Google. Za posledních 10 let vyrostl do podoby univerzální kancelářské aplikace používané více než sedmi miliony lidí po celém světě ve svých osobních počítačích, mobilních zařízeních, místních sítích a ve veřejném cloudu.
Dokumenty ONLYOFFICE jsou kancelářskou sadou obsahující editory textových dokumentů, tabulek a prezentací. Bezplatná komunitní verze je distribuována pod licencí AGPLv3. K dispozici je také placená verze Enterprise s profesionálními funkcemi a s technickou podporou. Vývojáři mohou do svých webových aplikací začlenit dokumenty ONLYOFFICE pomocí Developer Edition. Verze Community či Enterprise lze používat v rámci ONLYOFFICE Workspace, open-source řešení pro produktivitu ke správě dokumentů, projektů, klientů, emailů a rozvrhů v rámci interní firemní sítě. Dokumenty ONLYOFFICE lze integrovat s oblíbenými aplikacemi pro synchronizaci a sdílení, jako jsou ownCloud, Nextcloud nebo Seafile.

ONLYOFFICE Document

ONLYOFFICE Spreadsheet

ONLYOFFICE Projekty

ONLYOFFICE Pošta

ONLYOFFICE CRM

Užitečné odkazy:
Webové stránky — https://www.onlyoffice.com/
Zdrojový kód — https://github.com/ONLYOFFICE/DocumentServer
Všechny dostupné integrace — https://www.onlyoffice.com/all-connectors.aspx

Diskuze (0) Nahoru