Linux E X P R E S

Facebook

SEO není jenom o zvyšování návštěvnosti vašich webových stránek

SEO150.png

Pokud si právě zakládáte nějaké webové stránky a chcete, aby měly vysokou návštěvnost a aby to také pomohlo vašemu marketingu, přečtěte si tento článek.


Pokud i vy patříte mezi obchodníky, kteří prodávají produkty nebo služby, vašim cílem je jistě váš určitý výrobek. Je mnoho směrů, ve kterých by vám optimalizace stránek pro vyhledávače mohla pomoci, a právě návštěvnost vašeho webu a zisk z internetového obchodu je cílem SEO.

Mít webovky dneska nestačí 

Není to tak, že byste si založili na internetu web a rázem vám tam sami od sebe začnou chodit návštěvníci. Ve skutečnosti to funguje tak, že vaše stránky musí být dobře indexované pro vyhledávače, které je pak umí jednoduše rozkódovat a nabídnout tak klientovi vaše stránky jak nejpřesněji dokáže, tedy pod vyhledávanými klíčovými slovy, frázemi, souslovími a podobně.

Které velké společnosti se zabývají katalogizací firem?

 • Google
 • Seznam
 • Centrum
 • Yahoo
 • Yandex
 • Internet Explorer
 • Opera

Abyste věděli, jakým způsobem sestavit optimalizaci pro své webovky, musíte také vědět, jak vyhledávání funguje. Vlastně se jedná o automatické vyhledávání, které je pečlivě sledováno a přizpůsobováno klientovi. SEO se snaží o to, aby měla stránka jeho klienta co nejvyšší výstupní pozici vůči potencionálnímu zákazníkovi, tedy aby web, který společnost prosazuje, byl na klíčové slovo ve vyhledávání na prvních pozicích, a tím se zvýšila šance, že na ně potenciální zákazník klikne, a tedy zde také nakoupí.

SEO2.png

Vyhledávání pomocí internetových automatů se potom vykonává většinou v těchto základních bodech:

 1. Krok: analýza webu
 2. Krok: sestavení soupisu slov a slovních spojení a nacházení klíčových slov
 3. Krok: vytvoření indexu 
 4. Krok: vyhledání nejlepší možné odpovědi na požadovaný dotaz 

SEO agentura se zabývá tím, aby tyto procesy pomohly najít vaší firmě zákazníka, ale také zákazníkovi vaši firmu. Proto prochází celý web optimalizaci nejenom pro webové vyhledávače, ale také dochází k úpravě struktury pro klienta, aby se na stránkách správně a rychle orientoval.

Diskuze (0) Nahoru