Linux E X P R E S

Facebook

Kompletní průvodce balením plavecké tašky na příští den v bazénu

bazen.jpg

Plavání je úžasná aktivita, která přináší řadu fyzických i psychických výhod. Je to skvělý způsob, jak zůstat aktivní, zlepšit kardiovaskulární zdraví a snížit hladinu stresu. Plánování dne v bazénu může být velmi vzrušující, zejména když je hezké počasí a svítí slunce.


Než se však vrhnete do bazénu, je třeba si připravit jednu nezbytnou věc - plaveckou tašku. Plavecká taška bude obsahovat vše, co potřebujete k tomu, abyste se při pobytu v bazénu cítili pohodlně, organizovaně a bezpečně. Zde je kompletní průvodce balením plavecké tašky pro váš příští den v bazénu.

Výběr správné tašky

Prvním krokem při balení plavecké tašky je výběr správné tašky. Taška na plavání by měla být dostatečně velká, abyste v ní mohli nosit všechny potřebné věci, ale zároveň by neměla být příliš objemná. Měla by být také voděodolná nebo nepromokavá, aby chránila vaše věci před namočením. K dispozici je mnoho typů tašek na plavání, včetně batohů, tašek a tašek. Zvažte velikost a styl, který vám nejlépe vyhovuje.

Ochrana před sluncem

Ochrana před sluncem je při pobytu venku na slunci zásadní. Použití opalovacího krému na pokožku je nezbytné pro její ochranu před škodlivým UV zářením, které může způsobit poškození kůže a zvýšit riziko vzniku rakoviny. Přibalte si opalovací krém s vysokým ochranným faktorem SPF (Sun Protection Factor) 30 nebo vyšším a každé dvě hodiny jej znovu nanášejte. Noste s sebou sluneční brýle, klobouk nebo čepici, které chrání vaše oči a obličej před slunečním zářením a horkem.

Smartphone

Chytrý telefon je nezbytnou položkou, kterou si musíte přibalit během dne stráveného u bazénu. Nejenže vám umožní zachytit nezapomenutelné okamžiky s vašimi blízkými, ale může vám také poskytnout zábavu a potřebné informace. Například smartphone p60pro má dobré vodotěsné a prachotěsné účinky a také pořizuje jasné a krásné fotografie, takže je skvělou volbou, jak si ho vzít na koupaliště.

p60pro

Plavky

Plavky jsou důležité, když si jdete zaplavat. Vyberte si plavky, které dobře padnou a pohodlně se nosí. Jednodílné plavky, bikiny nebo tankiny či plavky jsou skvělou volbou pro muže i ženy. K osušení mezi plaváním je také nezbytný ručník, takže si jich pokud možno přibalte několik.

Brýle

Brýle jsou nezbytnou součástí balení na den strávený u bazénu. Nejenže chrání vaše oči před chlórem v bazénové vodě, ale také vám pomohou lépe vidět pod vodou. Vyberte si brýle, které dobře sedí a nepropouštějí vodu, takže se můžete soustředit na to, abyste si plavání užili.

Příslušenství

Příslušenství, jako jsou nafukovací kruhy, plážové míče, potápěčské tyče nebo nudle, je volitelné, ale může vám zpříjemnit den v bazénu. Jsou ideální pro hraní her, potápění nebo jen tak pro lenošení. Můžete si také přibalit knihu nebo časopis, abyste si mohli číst, zatímco se budete opalovat.

Občerstvení a voda

Při plavání můžete pocítit hlad a žízeň, proto je nezbytné přibalit si svačinu a vodu. Vezměte si svačinu, která se dá snadno sníst a přenášet, například müsli tyčinky, ovoce, směs nebo sendviče. Vodu si vezměte v opakovaně použitelné láhvi, abyste se udrželi hydratovaní po celý den.

Oblečení navíc

Přibalte si náhradní oblečení, zejména pokud plánujete opustit bazén a jít do restaurace nebo obchodu. Lehké ručníkové šaty, šortky nebo volné bavlněné tričko jsou skvělou volbou, do které se můžete převléknout, až skončíte s plaváním.

Závěr

Závěrem lze říci, že sbalení plavecké tašky může váš den v bazénu buď ovlivnit, nebo zničit. Ujistěte se, že máte všechny základní věci, které potřebujete, abyste byli v bezpečí, v pohodlí a spokojení. S tímto kompletním průvodcem bude váš příští den v bazénu jistě úspěšný. Šťastné plavání!

Diskuze (0) Nahoru