Linux E X P R E S

Facebook

Herní openMagazin 12/2011

openmagazin_perex.png

Zahrajete si občas nějakou hru? Téma prosincového openMagazinu je o hrách a hraní; vybrali jsme pro vás několik deskových, simulačních a najde se i strategická.


Známé hry např. šachy, mlýn, go, piškvorky, nesmí chybět. Ale některé jsou už méně známé: hex, amazony, arimaa apod. a vy se s nimi můžete seznámit. Proletíte se rádi letadlem? FlightGear vám přání splní a můžete být dokonce pilotem, vybrat si z mnoha různých letajících strojů a zvolit si místo na Zeměkouli, které si budete chtít ze vzduchu prohlédnout. V další hře se stanete petrolejovým princem nebo v jiné akčním hrdinou.

Časopis je ke stažení zdarma a vy ho můžete šířit mezi známé, kopírovat přátelům, posílat známým. OpenMagazin děláme pro vás, připravují ho lidé z Liberixu a díky vaší finanční podpoře může vycházet.

Starší čísla openMagazinu:

AbcLinuxu.cz

  • Oil Rush – staň se i ty petrolejovým princem!

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

OpenOffice.cz

Root.cz

  • Ubuntu 11.10 Oneiric Ocelot: na co se těšit
  • Xubuntu 11.10: dokonalý náhradník bez Unity

Scribus.cz

Ubuntu.cz

Stáhnout ve formátu PDF

Stáhněte si kliknutím na obrázek prosincový openMagazin ve formátu PDF Stáhněte si kliknutím na obrázek prosincový openMagazin ve formátu PDF

Stáhnout ve formátu ePub

Stáhněte si kliknutím na obrázek prosincový openMagazin ve formátu ePub Stáhněte si kliknutím na obrázek prosincový openMagazin ve formátu ePub

Diskuze (0) Nahoru