16. May 2013 | František Bártík
Linux dobývá vesmír z paluby ISS
Linux ovládne oběžnou dráhu, pozemské mapy projektu OpenStreetMap mají nový cool'n'sexy editor, The White House použil GitHub a vyšel balík softwaru pro školy založený na openSUSE. A Google používá Debian, což bereme jako jasnou věc.